Який існує лабораторний посуд?

Лабораторний посуд представлений у широкому виборі і кожен центр досліджень може вибрати той, який найбільш підходить для аналізів. Посуд для хімічних досліджень - це фундамент природничо-наукової діяльності. У лабораторії можна знайти великий асортимент посудин і ємностей, виконаних з різних матеріалів, що відрізняються один від одного конфігурацією і обсягом. Кожен з цих предметів виконує в процесі досліджень власну функцію, тому запорукою успішного експерименту є їх правильний підбір.

Одним з недоліків такого посуду є те, що він виготовляється з крихкого скла, яке досить легко б'ється. І тому співробітники центру повинні особливу увагу приділяти правильному догляду за запасними колбами, пробірками і склянками.

Зараз існує декілька видів посуду для лабораторних досліджень:

1. Почнемо з колби Бунзена. Особливий вид лабораторного посуду, який використовується для фільтрування. Її стінки досить товсті, а особливістю колби є спеціальний відросток у верхній частині судини, який з'єднує її з лінією вакууму. Колбу Бунзена нерідко застосовують для проведення експериментів в умовах зниженого тиску.

2. Колба круглодонна застосовується для проведення реакцій в якості реактора. Вона може бути оснащена горловинами, що мають різний діаметр. Обсяг колб становить від 100 мл до 10 л.

3. Колба Ерленмейера. Її використовують на підприємствах для проведення реакцій титрування і підготовки зразків.

Купити лабораторний посуд ви зможете в ТОВ «ЧДА». Нашими клієнтами є різні за масштабами підприємства та компанії: нафтохімічні, сільськогосподарські та інші. Спеціально для наших клієнтів ми створили інтернет-магазин лабораторного посуду, який дозволить швидко здійснювати потрібні покупки і отримувати ваші прилади з максимальною оперативністю, де б ви не знаходилися.

У каталозі представлено широкий асортимент лабораторних приладів. Ми не обмежуємося постачанням, який ми виробляємо будь-якими транспортними компаніями. Таким чином, оснащення хімічних лабораторій зажадає від вас менше зусиль, а комплекс послуг, що надаються, допоможе знизити ціну на комплектацію хімічної лабораторії. Як ви бачите, придбання скляного лабораторного посуду в ТОВ «ЧДА» буде вигідним у всіх сенсах, ми працюємо для вашої зручності.

Якщо ця пропозиція вам цікава, ми вас чекаємо в нашому інтернет-магазині. Для оформлення замовлення і більш детальної інформації звертайтесь за контактними номерами. Переконайтеся в перевагах співпраці з нами!